BİZİ TANIYIN

BİZİ YAKINDAN TANIYIN, KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEYİN!

FİRMAMIZ; Konya'da Tekstil ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.

40 yılı aşan tecrübemiz ve profosyonel ekibimiz ile yüzlerce farklı ürün ve müşterilerimizin özel işleri için yoğun çalışmalar sayesinde pek çok işe imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, memnuniyet ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız;

Yatak odası takımı, mutfak takımı, nevresim takımı, pike takımı, salon takımı gibi onlarca farklı ürünler gibi bilinen tüm çeyiz ürünlerinin hazır seçenek ve müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda ürünlerin imalatını yapmaktayız. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, hizmetleriyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen firma olmak.

Vizyon;

Müşterilerimize hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Saygılarımızla Emine KESİKBAŞ firma sahibi.

HIZLI MENÜ
Bizi şimdi ara Emine KESİKBAŞ Bize şimdi yaz Yol tarifi al Whatsapp Hattımız İnstagram hesabımız Linkedin hesabımız Youtube hesabımız Twitter hesabımız Facebook hesabımız

Son 24 saatte 37 kişi ziyaret etti.

YUKARI ÇIK